Final
PosTeamPoints
1Sorrento (WA) TEAM A
Hollie Bertolini, Samantha Brigden, Darla Mavor, Freya Lauren Weston
6
2Fremantle TEAM A
Imogen Ashworth, Ava Forrest, Gabrielle Gibbons, Lexi Menin
5
3North Cottesloe TEAM A
Rubie Turner
4
3Secret Harbour TEAM A
Romy Dullaghan, Jessica Noorman, Serena Quinn
4
4City of Bunbury TEAM A
Rosie Banks, Brooke Edwards, Lucy Walton, Annalise Warrilow
3
5Sorrento (WA) TEAM B
Taya Deasy, Georgie Overton, Kaila Roche, Ashlynn Ward
2
6Mullaloo TEAM A
Holly Brown, Dana Harrison, Amy Waddell, Hannah Wallace
1
7City of Perth SLSC TEAM A
Rosa Dickie, Jessica Flavel, Ashley Longhorn, Telani Woodham
8Scarboro TEAM A
Asha Huggins, Amy Jones, Aoibh Sweeney, Kerrie Tierney
Semi-Final
PosTeam
1Sorrento (WA) TEAM A
Hollie Bertolini, Samantha Brigden, Darla Mavor, Freya Lauren Weston
2City of Bunbury TEAM A
Rosie Banks, Brooke Edwards, Lucy Walton, Annalise Warrilow
3North Cottesloe TEAM A
Rubie Turner
3Secret Harbour TEAM A
Romy Dullaghan, Jessica Noorman, Serena Quinn
4Mullaloo TEAM A
Holly Brown, Dana Harrison, Amy Waddell, Hannah Wallace
Fremantle TEAM B
Cameron Currey, Taylor Lusk, Maia Ravenscroft, Jess Stackhouse
North Cottesloe TEAM A
Philippa Docherty, Velvet Goodwin, Jorja Johnston, Alex McPherson
Trigg Island TEAM A
Ella Canton, Lily Ding, Kira Malcolm-Smith, Hannah Potts
Coogee Beach (WA) TEAM A
Eila Blom, Lola Coutts, Taleisha Hurford, Ava McAlinden
Quinns Mindarie TEAM A
Eloise Cleaver, Olivia Crossen, Emilia Holroyd, Tayliah Taylor
Semi-Final
PosTeam
1Fremantle TEAM A
Imogen Ashworth, Ava Forrest, Gabrielle Gibbons, Lexi Menin
2Sorrento (WA) TEAM B
Taya Deasy, Georgie Overton, Kaila Roche, Ashlynn Ward
3City of Perth SLSC TEAM A
Rosa Dickie, Jessica Flavel, Ashley Longhorn, Telani Woodham
4Scarboro TEAM A
Asha Huggins, Amy Jones, Aoibh Sweeney, Kerrie Tierney
Coogee Beach (WA) TEAM B
Lily Goncalves, Caitlyn Johnson, Brooke Robshaw, Elizabeth Wignell
Cottesloe TEAM A
Abby Colgan, Katja De Boer, Jessica Freedman, Mischa Locke
Trigg Island TEAM B
Madeleine Gillmore, Joneika Haar-Bellekom, Maddi Hilbrands, Zara Kok
Quinns Mindarie TEAM B
Bonita Devaney, Rachel Hebden, Bethany Hutchinson, Jaimee Yates
Registrations
NoTeam
1City of Bunbury TEAM A
Rosie Banks, Brooke Edwards, Lucy Walton, Annalise Warrilow
2City of Perth SLSC TEAM A
Rosa Dickie, Jessica Flavel, Ashley Longhorn, Telani Woodham
3Coogee Beach (WA) TEAM A
Eila Blom, Lola Coutts, Taleisha Hurford, Ava McAlinden
4Coogee Beach (WA) TEAM B
Lily Goncalves, Caitlyn Johnson, Brooke Robshaw, Elizabeth Wignell
5Cottesloe TEAM A
Abby Colgan, Katja De Boer, Jessica Freedman, Mischa Locke
6Fremantle TEAM A
Imogen Ashworth, Ava Forrest, Gabrielle Gibbons, Lexi Menin
7Fremantle TEAM B
Cameron Currey, Taylor Lusk, Maia Ravenscroft, Jess Stackhouse
8Mullaloo TEAM A
Holly Brown, Dana Harrison, Amy Waddell, Hannah Wallace
9North Cottesloe TEAM A
Philippa Docherty, Velvet Goodwin, Jorja Johnston, Alex McPherson, Rubie Turner
10Quinns Mindarie TEAM A
Eloise Cleaver, Olivia Crossen, Emilia Holroyd, Tayliah Taylor
11Quinns Mindarie TEAM B
Bonita Devaney, Rachel Hebden, Bethany Hutchinson, Jaimee Yates
12Scarboro TEAM A
Asha Huggins, Amy Jones, Aoibh Sweeney, Kerrie Tierney
13Secret Harbour TEAM A
Romy Dullaghan, Jessica Noorman, Serena Quinn
14Sorrento (WA) TEAM A
Hollie Bertolini, Samantha Brigden, Darla Mavor, Freya Lauren Weston
15Sorrento (WA) TEAM B
Taya Deasy, Georgie Overton, Kaila Roche, Ashlynn Ward
16Trigg Island TEAM A
Ella Canton, Lily Ding, Kira Malcolm-Smith, Hannah Potts
17Trigg Island TEAM B
Madeleine Gillmore, Joneika Haar-Bellekom, Maddi Hilbrands, Zara Kok
Live Club Standings
Trigg Island335
Sorrento (WA)317
Cottesloe240
City of Perth SLSC195
Fremantle161
Mullaloo155
North Cottesloe111
City of Bunbury89
Scarboro60
Coogee Beach (WA)54
Secret Harbour51
Quinns Mindarie49
Albany17
Geraldton9
Mandurah7
Busselton6
Denmark6
Port Bouvard5
Swanbourne Nedlands1
Floreat1
Alkimos Surf Life Saving Club0