Final
PosTeamPoints
1Trigg Island TEAM D
Daniel Beales, Jules Fredonnet, Zachary Mills, Joshua Neervoort
6
2Fremantle TEAM A
Nicholas Collins, Jake Gooding, Eben Prinsloo, Jonah Whitby
5
3Sorrento (WA) TEAM B
Darien Goncalves, Danny Kelly, Bailey Snelling, Trent Solly
4
4Trigg Island TEAM C
Charlie Burke, Jett Jaeger-Harvey, Kallan Parsons, Renan Pascucci
3
5Secret Harbour TEAM A
Cole Johns, Jed Moore, Joseph Tyrrell, Jouke van Waas
2
6Cottesloe TEAM A
Flynn Czaplinski, Daniel Flint, Kristian Seidl, Harrison Webster
1
7Sorrento (WA) TEAM A
Kai Belmont, Jake Campbell, Austin Leggo, Jeda Rogers
8Fremantle TEAM B
Tarou Barron, Lachlan Emmert, Solomon Fegan, James Ravenscroft
Heat
PosTeam
1Sorrento (WA) TEAM B
Darien Goncalves, Danny Kelly, Bailey Snelling, Trent Solly
2Trigg Island TEAM C
Charlie Burke, Jett Jaeger-Harvey, Kallan Parsons, Renan Pascucci
3Cottesloe TEAM A
Flynn Czaplinski, Daniel Flint, Kristian Seidl, Harrison Webster
4Fremantle TEAM B
Tarou Barron, Lachlan Emmert, Solomon Fegan, James Ravenscroft
Quinns Mindarie TEAM A
Owen Chiappa, Owen Hunter, Iwan Scrivens, Tana Wesley
Coogee Beach (WA) TEAM A
Jayden Capper, Tyson Elward, Jack Prelevich, Josh Snelgar
Trigg Island TEAM A
Mitchell Ballardin, Tom Boisvert, Jed Hewitt, Lennon Rowley
Heat
PosTeam
1Trigg Island TEAM D
Daniel Beales, Jules Fredonnet, Zachary Mills, Joshua Neervoort
2Fremantle TEAM A
Nicholas Collins, Jake Gooding, Eben Prinsloo, Jonah Whitby
3Secret Harbour TEAM A
Cole Johns, Jed Moore, Joseph Tyrrell, Jouke van Waas
4Sorrento (WA) TEAM A
Kai Belmont, Jake Campbell, Austin Leggo, Jeda Rogers
Scarboro TEAM A
Austin Aggiss, Joel Horton, Cooper Howard, Robert Johnson
Trigg Island TEAM B
Ellis Aitchison, Josh Daws, Tristan Heathcote-Marks, Cronan Mulvey
City of Perth SLSC TEAM A
Euan McKay, Remy Payne, Rory Wallace, Patrick Wormald
Registrations
NoTeam
1City of Perth SLSC TEAM A
Euan McKay, Remy Payne, Rory Wallace, Patrick Wormald
2Coogee Beach (WA) TEAM A
Jayden Capper, Tyson Elward, Jack Prelevich, Josh Snelgar
3Cottesloe TEAM A
Flynn Czaplinski, Daniel Flint, Kristian Seidl, Harrison Webster
4Fremantle TEAM A
Nicholas Collins, Jake Gooding, Eben Prinsloo, Jonah Whitby
5Fremantle TEAM B
Tarou Barron, Lachlan Emmert, Solomon Fegan, James Ravenscroft
6Quinns Mindarie TEAM A
Owen Chiappa, Owen Hunter, Iwan Scrivens, Tana Wesley
7Scarboro TEAM A
Austin Aggiss, Joel Horton, Cooper Howard, Robert Johnson
8Secret Harbour TEAM A
Cole Johns, Jed Moore, Joseph Tyrrell, Jouke van Waas
9Sorrento (WA) TEAM A
Kai Belmont, Jake Campbell, Austin Leggo, Jeda Rogers
10Sorrento (WA) TEAM B
Darien Goncalves, Danny Kelly, Bailey Snelling, Trent Solly
11Trigg Island TEAM A
Mitchell Ballardin, Tom Boisvert, Jed Hewitt, Lennon Rowley
12Trigg Island TEAM B
Ellis Aitchison, Josh Daws, Tristan Heathcote-Marks, Cronan Mulvey
13Trigg Island TEAM C
Charlie Burke, Jett Jaeger-Harvey, Kallan Parsons, Renan Pascucci
14Trigg Island TEAM D
Daniel Beales, Jules Fredonnet, Zachary Mills, Joshua Neervoort
Live Club Standings
Trigg Island335
Sorrento (WA)317
Cottesloe240
City of Perth SLSC195
Fremantle161
Mullaloo155
North Cottesloe111
City of Bunbury89
Scarboro60
Coogee Beach (WA)54
Secret Harbour51
Quinns Mindarie49
Albany17
Geraldton9
Mandurah7
Busselton6
Denmark6
Port Bouvard5
Swanbourne Nedlands1
Floreat1
Alkimos Surf Life Saving Club0