Final
PosTeamPoints
1City of Perth SLSC TEAM B
Jack Dickie, Harry Eaton, Felix Hills, Archie Ryan
6
2Sorrento (WA) TEAM A
Markus Booth, Jordy Goncalves, Tristan Oesterwinter, Luke Ogden
5
3Cottesloe TEAM A
Joshua Clements, Oliver Gracie, Luca Howard, Cian Parkinson
4
4Trigg Island TEAM A
Ben Evelegh, Dylan George, Hayden Headling, Matthew Meyers
3
5Fremantle TEAM A
Matthew Collins, Charlie Davis, Alex Eddison, Brodie Gooding
2
6Mullaloo TEAM A
Hudson Baird, Eoghan Barrowclough, Callum Foley, Tom Linehan
1
7Trigg Island TEAM B
Jake Beanland, James Gray, Joshua Hilbrands, Charlie Okines
8Sorrento (WA) TEAM B
Harry Dillon, William Hodges, Luke South, Jackson Tasker
Semi-Final
PosTeam
1City of Perth SLSC TEAM B
Jack Dickie, Harry Eaton, Felix Hills, Archie Ryan
2Cottesloe TEAM A
Joshua Clements, Oliver Gracie, Luca Howard, Cian Parkinson
3Sorrento (WA) TEAM A
Markus Booth, Jordy Goncalves, Tristan Oesterwinter, Luke Ogden
4Mullaloo TEAM A
Hudson Baird, Eoghan Barrowclough, Callum Foley, Tom Linehan
5Trigg Island TEAM B
Jake Beanland, James Gray, Joshua Hilbrands, Charlie Okines
City of Perth SLSC TEAM A
Bay Bruce, Joshua Engelhard, Cass Kotsoglo, Henri Van Den Adel
Trigg Island TEAM C
Elliot Hannigan, Toby Hewitt, Benjamin Nguyen, William RIgg
Quinns Mindarie TEAM A
Thomas Delahoyde, Aiden Gray, Isiah Miller-Phillips, Oliver Savoury
City of Perth SLSC TEAM C
Oscar Jolly, Jake Jolly, Austin Pollard, Toby Swart
Secret Harbour TEAM A
Max Andrews, Marcus Quinn, Tristan van Waas, James Whelan
Alkimos Surf Life Saving Club TEAM A
Ezekiel Lamborne, Cael McGinniss, Isaiah Rapana
Sorrento (WA) TEAM A
Dominic Glaister
Semi-Final
PosTeam
1Trigg Island TEAM A
Ben Evelegh, Dylan George, Hayden Headling, Matthew Meyers
2Scarboro TEAM A
Lucas Fazari, Lucas Klomfass, Finn Knox, Seamus Patterson
3Fremantle TEAM A
Matthew Collins, Charlie Davis, Alex Eddison, Brodie Gooding
4Sorrento (WA) TEAM B
Harry Dillon, William Hodges, Luke South, Jackson Tasker
5Coogee Beach (WA) TEAM A
Sam Dimov, Mathew Johnson, Levi Pursell, Xavier Tapp
6Trigg Island TEAM D
Lachlan Adams, Tamer Christou, Owen Hill, Jack Maloney
7North Cottesloe TEAM A
Noah Boruff, Lachlan Phillips, Stefan Ristic
7Secret Harbour TEAM A
Owen Evans
Fremantle TEAM C
Murray Bolton, Jason Curedale, Bailey Emmert, Liam Purcell
Mullaloo TEAM B
Aidan Mills, Cooper Prideaux, Jaydn Swan, Igor Zivkovic
Fremantle TEAM B
Isaac Ashe, Riley Job, Noah O'Hehir, Jack Vallance
Registrations
NoTeam
1Alkimos Surf Life Saving Club TEAM A
Ezekiel Lamborne, Cael McGinniss, Isaiah Rapana
2City of Perth SLSC TEAM A
Bay Bruce, Joshua Engelhard, Cass Kotsoglo, Henri Van Den Adel
3City of Perth SLSC TEAM B
Jack Dickie, Harry Eaton, Felix Hills, Archie Ryan
4City of Perth SLSC TEAM C
Jake Jolly, Oscar Jolly, Austin Pollard, Toby Swart
5Coogee Beach (WA) TEAM A
Sam Dimov, Mathew Johnson, Levi Pursell, Xavier Tapp
6Cottesloe TEAM A
Joshua Clements, Oliver Gracie, Luca Howard, Cian Parkinson
7Fremantle TEAM A
Matthew Collins, Charlie Davis, Alex Eddison, Brodie Gooding
8Fremantle TEAM B
Isaac Ashe, Riley Job, Noah O'Hehir, Jack Vallance
9Fremantle TEAM C
Murray Bolton, Jason Curedale, Bailey Emmert, Liam Purcell
10Mullaloo TEAM A
Hudson Baird, Eoghan Barrowclough, Callum Foley, Tom Linehan
11Mullaloo TEAM B
Aidan Mills, Cooper Prideaux, Jaydn Swan, Igor Zivkovic
12North Cottesloe TEAM A
Noah Boruff, Lachlan Phillips, Stefan Ristic
13Quinns Mindarie TEAM A
Thomas Delahoyde, Aiden Gray, Isiah Miller-Phillips, Oliver Savoury
14Scarboro TEAM A
Lucas Fazari, Lucas Klomfass, Finn Knox, Seamus Patterson
15Secret Harbour TEAM A
Max Andrews, Owen Evans, Marcus Quinn, Tristan van Waas, James Whelan
16Sorrento (WA) TEAM A
Markus Booth, Dominic Glaister, Jordy Goncalves, Tristan Oesterwinter, Luke Ogden
17Sorrento (WA) TEAM B
Harry Dillon, William Hodges, Luke South, Jackson Tasker
18Trigg Island TEAM A
Ben Evelegh, Dylan George, Hayden Headling, Matthew Meyers
19Trigg Island TEAM B
Jake Beanland, James Gray, Joshua Hilbrands, Charlie Okines
20Trigg Island TEAM C
Elliot Hannigan, Toby Hewitt, Benjamin Nguyen, William RIgg
21Trigg Island TEAM D
Lachlan Adams, Tamer Christou, Owen Hill, Jack Maloney
Live Club Standings
Trigg Island335
Sorrento (WA)317
Cottesloe240
City of Perth SLSC195
Fremantle161
Mullaloo155
North Cottesloe111
City of Bunbury89
Scarboro60
Coogee Beach (WA)54
Secret Harbour51
Quinns Mindarie49
Albany17
Geraldton9
Mandurah7
Busselton6
Denmark6
Port Bouvard5
Swanbourne Nedlands1
Floreat1
Alkimos Surf Life Saving Club0