Final
PosTeamPoints
1Cottesloe TEAM A
Sienna Howard, Sahmara Kirby, Jasmine Mercer
6
2Mullaloo TEAM A
Bethany Bamforth, Emerson Cheeseman, Jess Kimber
5
3Trigg Island TEAM A
Sarah Beiers, Grace McManis, Zoe Moore
4
4City of Perth SLSC TEAM A
Angela Williams, Mimi Wormald, Hannah Young
3
5Trigg Island TEAM B
Luna Harrison, Marley Johansson, Annika Negus
2
6Trigg Island TEAM C
Eva Hawkes, Nelli Johnson, Olivia Moar
1
7North Cottesloe TEAM A
Aisling Knowles, Maya Ness, Amelie Strang
8Trigg Island TEAM D
Emily Cassey, Asha Pressley, Hannah Sexton
9Mullaloo TEAM B
Isla Barclay, Leah Dineen, Belle McBennett
10Sorrento (WA) TEAM A
Bronte Begley, Zahra Buckley, Harriet Chin
11Secret Harbour TEAM A
Hannah Awang, Jasmine Tong, Tiarne Wyburd
12Coogee Beach (WA) TEAM A
Charlotte Bell, Emma Day, Charlie Winfield
13City of Perth SLSC TEAM B
Leanne Gwynne, Sophie Munday, Madison Turnbull
14Sorrento (WA) TEAM B
Emily Bender, Grace Briscoe, Niamh Wools-Cobb
15Mullaloo TEAM C
Georgia Kennington, Ruby Smith, Bellamy Wilkinson
16Scarboro TEAM A
Charlotte Hoy, Tamara Nelson, Lily Tolev
Semi-Final
PosTeam
1Mullaloo TEAM A
Bethany Bamforth, Emerson Cheeseman, Jess Kimber
2Cottesloe TEAM A
Sienna Howard, Sahmara Kirby, Jasmine Mercer
3City of Perth SLSC TEAM A
Angela Williams, Mimi Wormald, Hannah Young
4Trigg Island TEAM A
Sarah Beiers, Grace McManis, Zoe Moore
5Trigg Island TEAM D
Emily Cassey, Asha Pressley, Hannah Sexton
6North Cottesloe TEAM A
Aisling Knowles, Maya Ness, Amelie Strang
7Mullaloo TEAM C
Georgia Kennington, Ruby Smith, Bellamy Wilkinson
8Coogee Beach (WA) TEAM A
Charlotte Bell, Emma Day, Charlie Winfield
9City of Perth SLSC TEAM C
Georgia Crabb, Lucinda Hodby, Cassia Poole
10North Cottesloe TEAM B
Stephanie Berlingeri, Isabelle Early, Charlotte Kemp
11Trigg Island TEAM E
Katie Henheffer, Ella Upfold, Piper Wonnacott
Quinns Mindarie TEAM A
Georgia Crossen, Matilda McDougall, Ava Rancatore
Semi-Final
PosTeam
1Trigg Island TEAM C
Eva Hawkes, Nelli Johnson, Olivia Moar
2Trigg Island TEAM B
Luna Harrison, Marley Johansson, Annika Negus
3Mullaloo TEAM B
Isla Barclay, Leah Dineen, Belle McBennett
4Sorrento (WA) TEAM B
Emily Bender, Grace Briscoe, Niamh Wools-Cobb
5Secret Harbour TEAM A
Hannah Awang, Jasmine Tong, Tiarne Wyburd
6City of Perth SLSC TEAM B
Leanne Gwynne, Sophie Munday, Madison Turnbull
7Sorrento (WA) TEAM A
Bronte Begley, Zahra Buckley, Harriet Chin
8Scarboro TEAM A
Charlotte Hoy, Tamara Nelson, Lily Tolev
9Coogee Beach (WA) TEAM B
Harper Collinson, Madison Hall, Poppy Sumich
10Sorrento (WA) TEAM C
Jasmin Barnes, Olivia Paccanaro, Bella Scaddan
11Fremantle TEAM B
Caoimhe Duffy, Ruby Evans, Coco McGrath
12City of Perth SLSC TEAM D
Sofia Berti, Shayla Keane, Lucy McDermid
13Fremantle TEAM A
Isabel Auld, Allegra Piaccia, Lilly Rodgers
Registrations
NoTeam
1City of Perth SLSC TEAM A
Angela Williams, Mimi Wormald, Hannah Young
2City of Perth SLSC TEAM B
Leanne Gwynne, Sophie Munday, Madison Turnbull
3City of Perth SLSC TEAM C
Georgia Crabb, Lucinda Hodby, Cassia Poole
4City of Perth SLSC TEAM D
Sofia Berti, Shayla Keane, Lucy McDermid
5Coogee Beach (WA) TEAM A
Charlotte Bell, Emma Day, Charlie Winfield
6Coogee Beach (WA) TEAM B
Harper Collinson, Madison Hall, Poppy Sumich
7Cottesloe TEAM A
Sienna Howard, Sahmara Kirby, Jasmine Mercer
8Fremantle TEAM A
Isabel Auld, Allegra Piaccia, Lilly Rodgers
9Fremantle TEAM B
Caoimhe Duffy, Ruby Evans, Coco McGrath
10Mullaloo TEAM A
Bethany Bamforth, Emerson Cheeseman, Jess Kimber
11Mullaloo TEAM B
Isla Barclay, Leah Dineen, Belle McBennett
12Mullaloo TEAM C
Georgia Kennington, Ruby Smith, Bellamy Wilkinson
13North Cottesloe TEAM A
Aisling Knowles, Maya Ness, Amelie Strang
14North Cottesloe TEAM B
Stephanie Berlingeri, Isabelle Early, Charlotte Kemp
15Quinns Mindarie TEAM A
Georgia Crossen, Matilda McDougall, Ava Rancatore
16Scarboro TEAM A
Charlotte Hoy, Tamara Nelson, Lily Tolev
17Secret Harbour TEAM A
Hannah Awang, Jasmine Tong, Tiarne Wyburd
18Sorrento (WA) TEAM A
Bronte Begley, Zahra Buckley, Harriet Chin
19Sorrento (WA) TEAM B
Emily Bender, Grace Briscoe, Niamh Wools-Cobb
20Sorrento (WA) TEAM C
Jasmin Barnes, Olivia Paccanaro, Bella Scaddan
21Trigg Island TEAM A
Sarah Beiers, Grace McManis, Zoe Moore
22Trigg Island TEAM B
Luna Harrison, Marley Johansson, Annika Negus
23Trigg Island TEAM C
Eva Hawkes, Nelli Johnson, Olivia Moar
24Trigg Island TEAM D
Emily Cassey, Asha Pressley, Hannah Sexton
25Trigg Island TEAM E
Katie Henheffer, Ella Upfold, Piper Wonnacott
Live Club Standings
Trigg Island335
Sorrento (WA)317
Cottesloe240
City of Perth SLSC195
Fremantle161
Mullaloo155
North Cottesloe111
City of Bunbury89
Scarboro60
Coogee Beach (WA)54
Secret Harbour51
Quinns Mindarie49
Albany17
Geraldton9
Mandurah7
Busselton6
Denmark6
Port Bouvard5
Swanbourne Nedlands1
Floreat1
Alkimos Surf Life Saving Club0