Final
PosTeamPoints
1Cottesloe TEAM A
Jackson Anderson, Tex Cross, Max Eldon
6
2Mullaloo TEAM A
Lachlan Bean, Brodie Lee, Donnacha Murphy
5
3Fremantle TEAM A
Marc Dickson, Thomas Dreverman, Joel Ellery
4
4City of Perth SLSC TEAM A
Hamish Fraser, Kael Wallace, David Webster
3
5Albany TEAM A
Hamish Bowles, Solomon Ellery, Ned Shepherd
2
6Trigg Island TEAM A
Myles Beeney, Giles Musham, Max Winton
1
7Sorrento (WA) TEAM A
Jaxon Callcott, William Carey, Corey Signal
8Secret Harbour TEAM A
Jack Johns, Luke Kermath, Ty Muir
9Cottesloe TEAM B
Leonard Fallourd, James Stephens, Tom Wittenoom
10Mullaloo TEAM B
Finn Battle, James Eliot, Declan Hewlett
11Sorrento (WA) TEAM B
Jasper Brankovic, Ethan Budd-Christie, Samuel Swadling
12Scarboro TEAM A
Luke Durkin, Luca Otake, Aiden Somers
13Trigg Island TEAM B
Jack Hemmingway, Blake Monaghan, Blake Nelligan
14Fremantle TEAM B
Daniel Browning, Samson Connolly, Jordan Krieser
15City of Bunbury TEAM A
Angus Banks, Talen Matthews, Jim Nott
16Trigg Island TEAM C
Charlie Hughes-Jones, Jay Kapica, Taig Mulvey
Round 1 Semi-Final 1
PosTeam
1Mullaloo TEAM A
Lachlan Bean, Brodie Lee, Donnacha Murphy
2Cottesloe TEAM B
Leonard Fallourd, James Stephens, Tom Wittenoom
3City of Perth SLSC TEAM A
Hamish Fraser, Kael Wallace, David Webster
4Albany TEAM A
Hamish Bowles, Solomon Ellery, Ned Shepherd
5Sorrento (WA) TEAM A
Jaxon Callcott, William Carey, Corey Signal
6Trigg Island TEAM A
Myles Beeney, Giles Musham, Max Winton
7Scarboro TEAM A
Luke Durkin, Luca Otake, Aiden Somers
8Fremantle TEAM B
Daniel Browning, Samson Connolly, Jordan Krieser
9Sorrento (WA) TEAM C
Lewis Laden-Wearne, Flynn Plimmer, Oliver Thorpe
10Fremantle TEAM C
Roklan Braddock, Shaw-Kay Chen, Alexander Merry
11Mullaloo TEAM C
Benjamin Carrigy, Byron Martin, Ethan Rapley
12City of Perth SLSC TEAM B
Jim Le Messurier, Jasper Van Ast, Patrick Woods
Quinns Mindarie TEAM A
Owen Chiappa, Riley Walther, Tyler Woolley
Round 1 Semi-Final 2
PosTeam
1Cottesloe TEAM A
Jackson Anderson, Tex Cross, Max Eldon
2Secret Harbour TEAM A
Jack Johns, Luke Kermath, Ty Muir
3Fremantle TEAM A
Marc Dickson, Thomas Dreverman, Joel Ellery
4Sorrento (WA) TEAM B
Jasper Brankovic, Ethan Budd-Christie, Samuel Swadling
5Trigg Island TEAM B
Jack Hemmingway, Blake Monaghan, Blake Nelligan
6Mullaloo TEAM B
Finn Battle, James Eliot, Declan Hewlett
7City of Bunbury TEAM A
Angus Banks, Talen Matthews, Jim Nott
8Trigg Island TEAM C
Charlie Hughes-Jones, Jay Kapica, Taig Mulvey
9Cottesloe TEAM D
Charlie Hogg, Callum Leggett, Thomas Sojan
10Cottesloe TEAM C
Flynn Fulton, Samuel Hicks, Billy Noakes
11Coogee Beach (WA) TEAM A
Jaxon Hall, Oliver Pike, Jonathan Sarader
12Mullaloo TEAM D
Louis-John Alsford, Luke Delpero, Liam Harris
Registrations
NoTeam
1Albany TEAM A
Hamish Bowles, Solomon Ellery, Ned Shepherd
2City of Bunbury TEAM A
Angus Banks, Talen Matthews, Jim Nott
3City of Perth SLSC TEAM A
Hamish Fraser, Kael Wallace, David Webster
4City of Perth SLSC TEAM B
Jim Le Messurier, Jasper Van Ast, Patrick Woods
5Coogee Beach (WA) TEAM A
Jaxon Hall, Oliver Pike, Jonathan Sarader
6Cottesloe TEAM A
Jackson Anderson, Tex Cross, Max Eldon
7Cottesloe TEAM B
Leonard Fallourd, James Stephens, Tom Wittenoom
8Cottesloe TEAM C
Flynn Fulton, Samuel Hicks, Billy Noakes
9Cottesloe TEAM D
Charlie Hogg, Callum Leggett, Thomas Sojan
10Fremantle TEAM A
Marc Dickson, Thomas Dreverman, Joel Ellery
11Fremantle TEAM B
Daniel Browning, Samson Connolly, Jordan Krieser
12Fremantle TEAM C
Roklan Braddock, Shaw-Kay Chen, Alexander Merry
13Mullaloo TEAM A
Lachlan Bean, Brodie Lee, Donnacha Murphy
14Mullaloo TEAM B
Finn Battle, James Eliot, Declan Hewlett
15Mullaloo TEAM C
Benjamin Carrigy, Byron Martin, Ethan Rapley
16Mullaloo TEAM D
Louis-John Alsford, Luke Delpero, Liam Harris
17Quinns Mindarie TEAM A
Owen Chiappa, Riley Walther, Tyler Woolley
18Scarboro TEAM A
Luke Durkin, Luca Otake, Aiden Somers
19Secret Harbour TEAM A
Jack Johns, Luke Kermath, Ty Muir
20Sorrento (WA) TEAM A
Jaxon Callcott, William Carey, Corey Signal
21Sorrento (WA) TEAM B
Jasper Brankovic, Ethan Budd-Christie, Samuel Swadling
22Sorrento (WA) TEAM C
Lewis Laden-Wearne, Flynn Plimmer, Oliver Thorpe
23Trigg Island TEAM A
Myles Beeney, Giles Musham, Max Winton
24Trigg Island TEAM B
Jack Hemmingway, Blake Monaghan, Blake Nelligan
25Trigg Island TEAM C
Charlie Hughes-Jones, Jay Kapica, Taig Mulvey
Live Club Standings
Trigg Island340
Sorrento (WA)317
Cottesloe240
City of Perth SLSC195
Fremantle155
Mullaloo155
North Cottesloe94
City of Bunbury89
Secret Harbour68
Scarboro60
Coogee Beach (WA)54
Quinns Mindarie49
Albany17
Geraldton9
Mandurah7
Denmark6
Smiths Beach (WA)6
Port Bouvard5
Swanbourne Nedlands1
Floreat1
Alkimos Surf Life Saving Club0