Final
PosTeamPoints
1Mullaloo TEAM B
Eoghan Barrowclough, Callum Foley, Tom Linehan
6
2Cottesloe TEAM A
Joshua Clements, Oliver Gracie, Luca Howard
5
3Sorrento (WA) TEAM A
Jordy Goncalves, Tristan Oesterwinter, Luke Ogden
4
4Sorrento (WA) TEAM B
Markus Booth, Noah De Roach, Jackson Tasker
3
5Trigg Island TEAM C
Hayden Headling, Matthew Meyers, Charlie Okines
2
6City of Bunbury TEAM A
Andrew Barr, Noah Piavanini, Mitchell Tuckey
1
7City of Perth SLSC TEAM A
Jack Dickie, Oscar Jolly, Archie Ryan
8Trigg Island TEAM B
Dylan George, Toby Hewitt, Joshua Hilbrands
9Scarboro TEAM A
Finn Knox, Noah Levitt, Seamus Patterson
10Trigg Island TEAM E
Jake Beanland, Benjamin Nguyen, Lucca Zaffino
11Fremantle TEAM B
Alex Eddison, Noah O'Hehir, Jack Vallance
12Secret Harbour TEAM A
Max Andrews, Marcus Quinn, James Whelan
13City of Perth SLSC TEAM B
Harry Eaton, Felix Hills, Austin Pollard
14North Cottesloe TEAM A
Noah Boruff, Jake Jordan, Lachlan Phillips
15Cottesloe TEAM B
Griffith Carey-Riley, Cian Parkinson, Nicholas Prichard
16Fremantle TEAM A
Murray Bolton, Matthew Collins, Charlie Davis
Registrations
NoTeam
1Albany TEAM A
Tyla Anderson, Oliver Les, Arch Welch
2Alkimos Surf Life Saving Club TEAM A
Ezekiel Lamborne, Cael McGinniss
3City of Bunbury TEAM A
Andrew Barr, Noah Piavanini, Mitchell Tuckey
4City of Perth SLSC TEAM A
Jack Dickie, Oscar Jolly, Archie Ryan
5City of Perth SLSC TEAM B
Harry Eaton, Felix Hills, Austin Pollard
6City of Perth SLSC TEAM C
Joshua Engelhard, Jake Jolly, Cass Kotsoglo
7Coogee Beach (WA) TEAM A
Sam Dimov, Mathew Johnson, Levi Pursell
8Cottesloe TEAM A
Joshua Clements, Oliver Gracie, Luca Howard
9Cottesloe TEAM B
Griffith Carey-Riley, Cian Parkinson, Nicholas Prichard
10Fremantle TEAM A
Murray Bolton, Matthew Collins, Charlie Davis
11Fremantle TEAM B
Alex Eddison, Noah O'Hehir, Jack Vallance
12Fremantle TEAM C
Jason Curedale, Riley Job, Anthony Parissis
13Fremantle TEAM D
Rhys Cameron, Bailey Emmert, Liam Purcell
14Mullaloo TEAM A
Hudson Baird, Cooper Prideaux, Igor Zivkovic
15Mullaloo TEAM B
Eoghan Barrowclough, Callum Foley, Tom Linehan
16North Cottesloe TEAM A
Noah Boruff, Jake Jordan, Lachlan Phillips
17North Cottesloe TEAM B
Maximillian Endersby, Alasdair Marsden, Stefan Ristic
18North Cottesloe TEAM C
William Curtis, William Wallace, Jetlen Warburton
19Quinns Mindarie TEAM A
Thomas Delahoyde, Isiah Miller-Phillips, Oliver Savoury
20Scarboro TEAM A
Finn Knox, Noah Levitt, Seamus Patterson
21Secret Harbour TEAM A
Max Andrews, Marcus Quinn, James Whelan
22Sorrento (WA) TEAM A
Dominic Glaister, Jordy Goncalves, Tristan Oesterwinter, Luke Ogden
23Sorrento (WA) TEAM B
Markus Booth, Noah De Roach, Jackson Tasker
24Sorrento (WA) TEAM C
Harry Dillon, William Hodges, Luke South
25Trigg Island TEAM A
Tamer Christou, James Gray, Owen Hill
26Trigg Island TEAM B
Dylan George, Toby Hewitt, Joshua Hilbrands
27Trigg Island TEAM C
Hayden Headling, Matthew Meyers, Charlie Okines
28Trigg Island TEAM D
Lachlan Adams, Ben Evelegh, Elliot Hannigan
29Trigg Island TEAM E
Jake Beanland, Benjamin Nguyen, Lucca Zaffino
30Trigg Island TEAM F
Mackenzie Bryant, Jack Maloney, William RIgg
Live Club Standings
Trigg Island326
Sorrento (WA)317
Cottesloe240
City of Perth SLSC229
Fremantle161
Mullaloo155
North Cottesloe111
City of Bunbury89
Scarboro60
Coogee Beach (WA)54
Secret Harbour51
Quinns Mindarie49
Albany17
Geraldton9
Mandurah7
Busselton6
Denmark6
Port Bouvard5
Swanbourne Nedlands1
Floreat1
Alkimos Surf Life Saving Club0