Final
PosTeamPoints
1Trigg Island TEAM A
Liam Foley, Kai Marchetto
6
2Albany TEAM B
Jake Shepherd, Jacques Swarts
5
3Fremantle TEAM A
Patrick Dart, Kelly Rawlings
4
4Trigg Island TEAM C
Rhys Bawden, Jarvis Caren
3
5City of Perth SLSC TEAM A
Jackson Blom, Nathan Hunt
2
6Trigg Island TEAM E
Harper Davies, Jonah Okines
1
Semi-Final
PosTeam
1Albany TEAM B
Jake Shepherd, Jacques Swarts
2Fremantle TEAM A
Patrick Dart, Kelly Rawlings
3Trigg Island TEAM D
Heath Lindup, Thomas Winton
4Secret Harbour TEAM A
Luke Awang
4Trigg Island TEAM A
Oliver Brehaut
5Sorrento (WA) TEAM A
Joseph Crowley, Benjamin Snook
6Mullaloo TEAM A
Mitchell Lee, Max Smith
7Fremantle TEAM C
Jack Della-Marta
7North Cottesloe TEAM C
Johann Szymanski
8Scarboro TEAM A
Kai Dehavilland, Samual Horton
9Fremantle TEAM D
Robert Dropulich, Madoc Lanfear Appleby
Semi-Final
PosTeam
1Trigg Island TEAM A
Liam Foley, Kai Marchetto
2Trigg Island TEAM E
Harper Davies, Jonah Okines
3City of Bunbury TEAM A
Noah Cartledge, Ross Paoliello
Mullaloo TEAM B
Ethan Battle, Ryan Hewlett, Lachy Macleod, Zachary Scullino
Mullaloo TEAM C
Corey Bartle, Aron Cook
Cottesloe TEAM C
Joshua Howard, Tom Kennington
Fremantle TEAM B
Luke Collins, Archie Davis
Cottesloe TEAM A
Lachlan Bridgland, Nicholas Matier
Trigg Island TEAM B
Fraser Bytheway, Joshua Raemaekers
Semi-Final
PosTeam
1City of Perth SLSC TEAM A
Jackson Blom, Nathan Hunt
2Trigg Island TEAM C
Rhys Bawden, Jarvis Caren
Sorrento (WA) TEAM C
Declan Cook, Lucas Wilson
Cottesloe TEAM B
Adam Fortey, Oliver Leaversuch
Cottesloe TEAM D
Max Kaelin, James Townshend
Albany TEAM A
Angus Bowles, Fergus Martin
Floreat TEAM A
Callum Godfrey, Max Hobson
Registrations
NoTeam
1Albany TEAM A
Angus Bowles, Fergus Martin
2Albany TEAM B
Jake Shepherd, Jacques Swarts
3City of Bunbury TEAM A
Noah Cartledge, Ross Paoliello
4City of Perth SLSC TEAM A
Jackson Blom, Nathan Hunt
5Cottesloe TEAM A
Lachlan Bridgland, Nicholas Matier
6Cottesloe TEAM B
Adam Fortey, Oliver Leaversuch
7Cottesloe TEAM C
Joshua Howard, Tom Kennington
8Cottesloe TEAM D
Max Kaelin, James Townshend
9Floreat TEAM A
Callum Godfrey, Max Hobson
10Fremantle TEAM A
Patrick Dart, Kelly Rawlings
11Fremantle TEAM B
Luke Collins, Archie Davis
12Fremantle TEAM C
Jack Della-Marta
13Fremantle TEAM D
Robert Dropulich, Madoc Lanfear Appleby
14Mullaloo TEAM A
Mitchell Lee, Max Smith
15Mullaloo TEAM B
Ethan Battle, Ryan Hewlett, Lachy Macleod, Zachary Scullino
16Mullaloo TEAM C
Corey Bartle, Aron Cook
17North Cottesloe TEAM C
Johann Szymanski
18Scarboro TEAM A
Kai Dehavilland, Samual Horton
19Secret Harbour TEAM A
Luke Awang
20Sorrento (WA) TEAM A
Joseph Crowley, Benjamin Snook
21Sorrento (WA) TEAM C
Declan Cook, Lucas Wilson
22Trigg Island TEAM A
Oliver Brehaut, Liam Foley, Kai Marchetto
23Trigg Island TEAM B
Fraser Bytheway, Joshua Raemaekers
24Trigg Island TEAM C
Rhys Bawden, Jarvis Caren
25Trigg Island TEAM D
Heath Lindup, Thomas Winton
26Trigg Island TEAM E
Harper Davies, Jonah Okines
Live Club Standings
Trigg Island841
City of Perth SLSC497
North Cottesloe424
Mullaloo314
Sorrento (WA)301
Scarboro132
Fremantle125
Cottesloe73
City of Bunbury60
Quinns Mindarie48
Swanbourne Nedlands32
Albany31
Secret Harbour20
Dongara-Denison19
Floreat12
Geraldton12
Coogee Beach (WA)8
Busselton6
Port Bouvard6
Mandurah5
Champion Bay5
Denmark3
Binningup0
Esperance-Goldfields0