Final
PosTeamPoints
1Quinns Mindarie TEAM B
James Ettia, Joshua Larkin, Keir Liddell, Daniel Mann
6
2Mullaloo TEAM A
Darren Bean-Hannigan, Matthew de Bruyn, Mitchell Eady, Deakin Lee
5
3Quinns Mindarie TEAM A
Aiden Campbell, Izaak Chilman, Noah Cleaver, Seth Reweti
4
4Albany TEAM A
Angus Bowles, Oliver Dall, Fergus Martin, Nikolas Roecker
3
5Cottesloe TEAM A
Jack Burling, Jayden Evans, Harrison Lucas, Xavier Matier
2
Semi-Final
PosTeam
1Mullaloo TEAM A
Darren Bean-Hannigan, Matthew de Bruyn, Mitchell Eady, Deakin Lee
2Quinns Mindarie TEAM A
Aiden Campbell, Izaak Chilman, Noah Cleaver, Seth Reweti
3Mullaloo TEAM D
Ethan Battle, Jake Comstive, Luke McChord, Sean McConnon
4Cottesloe TEAM C
Adam Fortey, Samuel McDonald, Jack Robinson, Glen Scully-Ward
Mullaloo TEAM C
Corey Bartle, Aron Cook, Zachary Scullino, Max Smith
Sorrento (WA) TEAM A
Caleb Bailey, Leo Harvie, Brett Wainwright, Ollie Waymouth
Sorrento (WA) TEAM B
Declan Cook, Joseph Crowley, Jay Miles, Callum Sainsbury
Semi-Final
PosTeam
1Quinns Mindarie TEAM B
James Ettia, Joshua Larkin, Keir Liddell, Daniel Mann
2Cottesloe TEAM A
Jack Burling, Jayden Evans, Harrison Lucas, Xavier Matier
3Fremantle TEAM A
Jack Hadley, James Hickey, Angus McLachlan, Kelly Rawlings
4Albany TEAM A
Angus Bowles, Oliver Dall, Fergus Martin, Nikolas Roecker
Cottesloe TEAM B
Euan Cowie, Joshua Howard, Gabriel Johnstone, Max Kaelin
Scarboro TEAM A
Kai Dehavilland, Cohan Hinkley, Samual Horton, Riley Somers
Registrations
NoTeam
1Albany TEAM A
Angus Bowles, Oliver Dall, Fergus Martin, Nikolas Roecker
2Cottesloe TEAM A
Jack Burling, Jayden Evans, Harrison Lucas, Xavier Matier
3Cottesloe TEAM B
Euan Cowie, Joshua Howard, Gabriel Johnstone, Max Kaelin
4Cottesloe TEAM C
Adam Fortey, Samuel McDonald, Jack Robinson, Glen Scully-Ward
5Fremantle TEAM A
Jack Hadley, James Hickey, Angus McLachlan, Kelly Rawlings
6Mullaloo TEAM A
Darren Bean-Hannigan, Matthew de Bruyn, Mitchell Eady, Deakin Lee
7Mullaloo TEAM C
Corey Bartle, Aron Cook, Zachary Scullino, Max Smith
8Mullaloo TEAM D
Ethan Battle, Jake Comstive, Luke McChord, Sean McConnon
9Quinns Mindarie TEAM A
Aiden Campbell, Izaak Chilman, Noah Cleaver, Seth Reweti
10Quinns Mindarie TEAM B
James Ettia, Joshua Larkin, Keir Liddell, Daniel Mann
11Scarboro TEAM A
Kai Dehavilland, Cohan Hinkley, Samual Horton, Riley Somers
12Sorrento (WA) TEAM A
Caleb Bailey, Leo Harvie, Brett Wainwright, Ollie Waymouth
13Sorrento (WA) TEAM B
Declan Cook, Joseph Crowley, Jay Miles, Callum Sainsbury
Live Club Standings
Trigg Island841
City of Perth SLSC497
North Cottesloe424
Mullaloo314
Sorrento (WA)301
Scarboro132
Fremantle125
Cottesloe73
City of Bunbury60
Quinns Mindarie48
Swanbourne Nedlands32
Albany31
Secret Harbour20
Dongara-Denison19
Floreat12
Geraldton12
Coogee Beach (WA)8
Busselton6
Port Bouvard6
Mandurah5
Champion Bay5
Denmark3
Binningup0
Esperance-Goldfields0